مشاوره طلاق
مشاوره طلاق

مشاوره طلاق

image

اگر در رابطه یا زندگی مشترکتان دچار مشکلات زیادی هستید و به بن بست رسیده اید!
اگر دچار طلاق عاطفی شده اید و رابطه ای با همسرتان ندارید و کمک می خواهید که تکلیف این رابطه را روشن کنید!
اگر در آستانه ی طلاق هستید و یا جدا شده اید و به دنبال همدلی و راهنمایی برای حفظ سلامتی و کیفیت زندگی تان هستید!
اگر در آستانه ی طلاق و جدایی هستید و نگران آینده تان هستید!
اگر در آستانه ی طلاق هستید و یا جدا شده اید و نگران وضعیت فرزندانتان هستید!
و صدها اگر دیگر...
لطفاً هرچه زودتر به یک
مشاور طلاق خوب در تهران یا زوج درمانگر متخصص و باتجربه مراجعه کنید. مهم نیست در کلینیک ما باشد و یا نه. مهم این است که بهترین، مناسب ترین و حرفه ای ترین راهنمایی و کمک را به شما بکند.
یک روانشناس و مشاور خانواده حرفه ای، می تواند از مراحل پیش از ازدواج تا مراحل پس از طلاق، راهنما و چراغ راه شما باشد.


 همکاران ما:

دکتر مینا دارایی

کلینیک ایران از سال 1390 افتخار آشنایی و همکاری با خانم دکتر مینا دارایی را دارد. حل مشکلات فردی و ارتباطی زوجین، تخصص در مداخلات در بحران طلاق، آموزش مهارت های ارتباطی، ایجاد آرامش در فرد و زندگی مشترک از تخصص های ویژه ایشان است. تجربه ی بالای ایشان در مشاوره های طلاق، نقطه قوت و تاثیرگذار ایشان است.

 

 

 

 

 

 

خانم محیا دلخواهی
سرکار خانم محیا دلخواهی به عنوان مسئول فنی کلینیک ایران و همچنین مدیر داخلی، در بسیاری از مراجعین طلاق مداخلات بسیار موثر و خوبی دارد. تجارب زیاد ایشان در ارتباط چند ساله با مراجعین طلاق، از ایشان یک مشاور طلاق مطمئن ساخته است که حاصلش حل و فصل مشکلات بسیاری از زوجین بوده است.


مشاوره خانواده (زوج درمانی)
مشاوره خانواده (زوج درمانی)
راهنمایی برای نگهداشتن و پرورشِ گلِ رابطه

مشاوره خانواده (زوج درمانی)

image

اگر فکر می کنید رابطه ی عاشقانه ی شما سرد شده است و نگران این موضوع هستید!
اگر نگرانی و یا شک به این دارید که همسر تان به شما خیانت می کند!
اگر اصلاً رابطه ی خوب و مثال زدنی دارید و می خواهید کیفیت آن را حفظ و یا بیشتر بکنید!
اگر در رابطه و یا زندگی مشترک خود دچار
مسائل و مشکلاتی شده اید که نمی دانید چگونه حلش کنید!
اگر در رابطه با مسائل زناشویی (جنسی) تان دچار مشکلاتی شده اید و به دنبال آموزش روابط زناشویی هستید!
و صدها اگر دیگر...
لطفاً هرچه زودتر به یک  مشاور خانواده یا زوج درمانگر متخصص و باتجربه مراجعه کنید. مهم نیست در کلینیک ما باشد و یا نه. مهم این است که بهترین، مناسب ترین و حرفه ای ترین راهنمایی و کمک را به شما بکند.
یک زوج درمانگر و مشاور خانواده حرفه ای، می تواند در هر زمانی که شما نیاز داشتید، راهنما و چراغ راه شما باشد،
کافی است بخواهید...

 

همکاران ما:

آقای آرش سدهیان

چنانچه علت ایجاد مشکلات ارتباطی در خانواده و بین زوجین، مشکلات و اختلالات روانشناختی -مثل افسردگی، اضطراب، وسواس، اختلالات دوقطبی و... - طرفین و یا یکی از آنها باشد، آقای آرش سدهیان بهترین گزینه برای حل مشکلات به وجود آمده هستند.

خانم دکتر مینا دارایی

کلینیک ایران از سال 1390 افتخار آشنایی و همکاری با خانم دکتر مینا دارایی را دارد. حل مشکلات فردی و ارتباطی زوجین، تخصص در مداخلات در بحران طلاق، آموزش مهارت های ارتباطی، ایجاد آرامش در فرد و زندگی مشترک از تخصص های ویژه ایشان است.

برای دریافت مشاوره طلاق همین الان تماس بگیرید:
88670341 ، 88670340 ، 88209050 ، 09059036294

آقای دکتر داوود قادری
داوود از زمانی که افتخار همکاری به ما داده است، توانسته به عنوان یکی از درمانگران مطمئن و کاربلد، خود را معرفی کند. به طور کلی داوود قادری بر روی مراجعین مبتلا به افسردگی، افسردگی دوقطبی، انواع ترس های مرض (فوبیا) مثل فوبیای اجتماعی و مشکلات جنسی که مخرب روابط زناشویی هستند بسیار مسلط و باتجربه کار می کند.
داوود قادری به غیر از رواندرمانگری، بر روی خانواده نیز عملکرد خوبی دارد.

این نکته قابل ذکر است که رویکرد ایشان معمولاً طرحواره درمانی است.

مشاوره ازدواج
مشاوره ازدواج
نقشه راهی برای انتخاب عشق و با هم بودن

مشاوره ازدواج

image

اگر هنوز ازدواج نکرده اید و در اینکه اصلاً آمادگی ازدواج دارید یا نه دچار شک هستید می تواندی به یک مشاور ازدواج مراجعه کنید!
اگر در اینکه چگونه فرد مناسب را برای ازدواج و زندگی مشترک انتخاب کنید دچار سردرگمی هستید پیشنهاد می کنیم به یک مشاور ازدواج خوب در تهران مراجعه کنید!
اگر فردی را برای ازدواج انتخاب کرده اید و نمی دانید او مناسب برای ازدواج با شما هست یا نه میتوانید به یک مشاور پیش از ازدواج مراجعه کنید!
اگر به دنبال راهنمایی درست و حرفه ای برای انتخاب همسر مناسب برای خود یا فرزندانتان هستید، یک مشاور ازدواج حرفه ای انتخاب مناسب و درستی است!
اگر به تازگی ازدواج کرده اید و قصد دارید مهارت های ارتباطی و زناشویی خود را بالا ببرید پیشنهاد می کنیم به یک مشاور خانواده ی خوب و صاحب صلاحیت مراجعه کنید.
پیشنهاد ما به شما این است که لطفاً هرچه زودتر به یک
مشاور ازدواج متخصص و باتجربه مراجعه کنید. مهم نیست در کلینیک ما باشد و یا نه. مهم این است که بهترین، مناسب ترین و حرفه ای ترین راهنمایی و کمک را به شما بکند.
یک زوج درمانگر و مشاور ازدواج حرفه ای، می تواند در تمام مراحل ازدواج تا تشکیل خانواده ی مطلوب شما، راهنما و چراغ راه شما باشد.

همکاران ما:

آقای آرش سدهیان

آرش سدهیان از سال 1388 به ما پیوسته است. در طول این 10 سال همواره یکی از مطمئن ترین ، بهترین و متعهدترین روانشناسان بالینی ما بوده است. زوجین زیادی در طول این سالها، پیش از ازدواجشان به ایشان مراجعه کرده اند و با تشخیص و شناختِ دقیق و تیزبینانه ی ایشان مسیر درست را برای ازدواج انتخاب کرده اند.

نکته ی قابل توجه در مورد ایشان این است که بالای 90 درصد مراجعین فراوان ایشان در طول این سالهای درمان، را خود مراجعین معرفی کرده اند.

 

آقای دکتر داوود قادری
داوود از زمانی که افتخار همکاری به ما داده است، توانسته به عنوان یکی از درمانگران مطمئن و کاربلد، خود را معرفی کند. یکی از تخصص های ویژه ی ایشان کار بر روی دختران و پسرانی است که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند. داوود قادری با تجربه و اندوخته های علمی خود، می تواند بهترین راهنما در این زمینه باشد.
این نکته قابل ذکر است که رویکرد ایشان معمولاً طرحواره درمانی است.
تهران، بلوار آفریقا (نلسون ماندلا)، بعد از چهارراه جهان کودک، خیابان کیش، پلاک 44، واحد 1
02188209050 ، 02188670340 ، 02188670341
02188642888