روانشناسی کودک
روانشناسی کودک

روانشناسی کودک

image

در روانشناسی کودک این موضوعات مهم مورد توجه قرار می گیرد:

مشاوره کودک و نوجوان
در مشاوره کودک و نوجوان تمرکز بر مشکلات رفتاری و ارتباطی کودک و نوجوان است. اینکه مثلاً کودکمان پرخاشگر است، بدغذا یا لجباز است، دچار کابوس یا ناخن جویدن است و یا دچار شب ادراری است و... در این صورت باید به یک
 روانشناس کودک در تهران مراجعه کرد. باید بدانید که بسیاری از مشکلات رفتاری و روانی کودکان ، ریشه در خانواده و والدین دارد، برای همین یک مشاور کودک ابتدا سعی می کند ساعاتی را با والدین کودک صحبت نماید و به صورت ریشه ای مسائل به وجود آمده را تحلیلی و درمان کند.

روانشناسی کودک
زمانی که کودک یا نوجوانمان دچار اختلالات مزمن و جدی روانشناختی مثل افسردگی، اضطراب، وسواس، فوبیا و... شد، زمان مراجعه به یک روانشناس کودک است. یک روانشناس کودک در تهران، در ضمن برقراری ارتباط درمانی مناسب با کودک و نوجوان، با استفاده از دانش و مهارت های خود، سعی می کند مشکلات رفتاری و روانشناختی کودک و نوجوان را شناخته ، و با انتخاب رویکرد درمانی مناسب و موثر، به کودک و نوجوان برای رسیدن به حال بهتر و رشد بیشتر کمک کند. 

همکاران ما:

دکتر نادر غنی زاده | گفتاردرمانگر

آقای غنی زاده در حقیقت قدیمی ترین همکار ما هستند که از سال 1384 افتخار همکاری با ایشان را داریم. آقای غنی زاده عاشق گفتاردرمانی است، عاشق کار با کودکان و بزرگسالان است، عاشق درمان انسان ها است. ایشان با تمرکز و مطالعات مستمر و متعدد، همیشه دانسته هایش را به روز نگه می دارد.

خانم شهلا نوروزیان

از سال 1389 افتخار همکاری نزدیک با خانم نوروزیان به عنوان مشاور کودک و والدین داریم. مشاوره تخصصی به صدها پدر و مادر در طول این سالها و برگزاری کارگاه های آموزشی در ده ها مهد کودک و مدرسه از فعالیت های ویژه ی ایشان می باشد که ایشان را به عنوان یک مشاور کودک خوب در تهران معرفی کند. تسلط ایشان بر رفتارها و مشکلات کودکان از ایشان یک مشاور و تسهیلگر قابل اعتماد و باتجربه ساخته است.

خانم بهار خاتم ساز
خانم بهار خاتم ساز با بیش از 7 سال سابقه روانشناس کودک و بزرگسال، توانایی ویژه ای در کار با کودکان دارند. شما به راحتی و با اطمینان می توانید کودک افسرده، کودک مضطرب، کودک وسواسی و کودکان با دیگر مشکلات روانشناختی را به ایشان به عنوان یک روانشناس کودک در تهران بسپارید.

برای رزرو وقت مشاوره و روانشناسی کودک و نوجوان، همین الآن با شماره های 88209050 و 88670340 تماس بگیرید. متخصصین پذیرش ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمای شما خواهند بود.